Ну якщо казати про внутрішній комфорт - то мені насправді й в Україні доволі непогано. Але просто вже втомився, коли зовнішні умови несприятливі будують. Врешті й 40 відсотків сумарного податку теж можна потягти, але... По-перше, доведеться ще додатково обмежити свої витрати. В умовах, коли економіку хочуть розвивати, це призведе насправді до гальмування розвитку економіки. По-друге... З одного боку начебто й не заздрю, але іноді виникають питання. Цього тижня робив обстеження тепловізором "дачних хатинок" двох скромних працівників ДАЇ... Я так підозрюю, що доходи, з яких їх було побудовано, податками не обкладаються, бо в них явно оподатковуваної частини на все це не вистачить. В той же час я такої хатинки собі дозволити не можу. Хоча в мене оподатковувана частина й вища начебто... От і виникають питання. Бо дечого в цій ситуації не розумію. Бо так звані "слугі народа" живуть краще за тих, кому слугують :). А щодо тієї супречки із колишнім френдом - так тут та сама стара суперечка, що було першим, яйця чи курка. Або, що треба зробити спершу: сплатити податки, або щоб держава виконувала свої функції. Або, аналогічно, який закон треба виконувати, той що на папері написаний, чи той, що не написаний. Для себе я дав такі відповіді, що якщо держава буде виконувати свої функції, то й податки сплачувати будуть. Потім, у нас зараз просто відверта війна з "оптимізаторами", хоча як я подивлюся, в усьому світі війна не з тими, хто оптимізує податки, а з тими, хто їх взагалі сплачувати не хоче. Тож знову все з ніг на голову ставлять. Як раз оптимізувати податки - це справа добра. Бо й державу не обділиш, і свого не втратиш. Щодо законів. Якщо закони не працюють - їх треба змінювати. Врешті писані закони люди самі встановлюють. Якось так. Ті країни, де такі достатньо природні речі закладені у функціонування державного апарату, мають змогу розвиватися й адекватно реагувати на зміни в світі. Ті, де цим нехтують - будуть як Україна, що чіпляється за якісь старі міфи, й де ніхто, навіть на нижчих щаблях, не хоче брати жодної відповідальності за прийняття рішення. Навіть якщо законом прописано, що якась особа має його прийняти. Але то вже так, теж філософія пішла.
no subject
Date: 2011-02-25 12:42 am (UTC)По-перше, доведеться ще додатково обмежити свої витрати. В умовах, коли економіку хочуть розвивати, це призведе насправді до гальмування розвитку економіки.
По-друге... З одного боку начебто й не заздрю, але іноді виникають питання. Цього тижня робив обстеження тепловізором "дачних хатинок" двох скромних працівників ДАЇ... Я так підозрюю, що доходи, з яких їх було побудовано, податками не обкладаються, бо в них явно оподатковуваної частини на все це не вистачить.
В той же час я такої хатинки собі дозволити не можу. Хоча в мене оподатковувана частина й вища начебто...
От і виникають питання. Бо дечого в цій ситуації не розумію. Бо так звані "слугі народа" живуть краще за тих, кому слугують :).
А щодо тієї супречки із колишнім френдом - так тут та сама стара суперечка, що було першим, яйця чи курка. Або, що треба зробити спершу: сплатити податки, або щоб держава виконувала свої функції. Або, аналогічно, який закон треба виконувати, той що на папері написаний, чи той, що не написаний.
Для себе я дав такі відповіді, що якщо держава буде виконувати свої функції, то й податки сплачувати будуть.
Потім, у нас зараз просто відверта війна з "оптимізаторами", хоча як я подивлюся, в усьому світі війна не з тими, хто оптимізує податки, а з тими, хто їх взагалі сплачувати не хоче. Тож знову все з ніг на голову ставлять. Як раз оптимізувати податки - це справа добра. Бо й державу не обділиш, і свого не втратиш.
Щодо законів. Якщо закони не працюють - їх треба змінювати. Врешті писані закони люди самі встановлюють.
Якось так.
Ті країни, де такі достатньо природні речі закладені у функціонування державного апарату, мають змогу розвиватися й адекватно реагувати на зміни в світі.
Ті, де цим нехтують - будуть як Україна, що чіпляється за якісь старі міфи, й де ніхто, навіть на нижчих щаблях, не хоче брати жодної відповідальності за прийняття рішення. Навіть якщо законом прописано, що якась особа має його прийняти.
Але то вже так, теж філософія пішла.